Tworzenie stron internetowych, a etapowanie prac

Tworzenie stron internetowych
harmonogram etapowania prac

Jakie są kolejne etapy i proces
tworzenia stron internetowych?

Tworzenie stron internetowych dzięki systemowi zarządzania treścią i narzędziom ułatwiającym ten proces zachęca, by z marszu przystąpić do wypełniania jej zawartością. Znane powiedzenie mówi, że pośpiech nie jest dobrym doradcą, więc śpieszyć należy się powoli.

Dlatego projektowanie stron www należy oprzeć na opracowanym wcześniej harmonogramie i metodycznie go realizować. Plan systematycznej pracy nad projektem strony www przebiega w kilku etapach, które mają skutecznie doprowadzić do ich wdrożenia.

Poznaj harmonogram tworzenia stron www i dowiedz się dlaczego będzie one kluczowy podczas pracy nad Twoją witryną, czego można się spodziewać w trakcie tworzenia stron internetowych, na co należy zwrócić uwagę i jakie informacje będą niezbędne do osiągnięcia zamierzonych efektów i Twoich oczekiwań.

Wymagania i cele

Pierwszym etapem tworzenia strony www jest określenie celów, wymagań i oczekiwań jej przyszłego właściciela jak również potencjalnych odwiedzających, którzy również mogą żywić wobec strony internetowej swoje wymagania.

Wspólnie należy ustalić cele, wymagania, oczekiwania oraz grupę docelowych odbiorców, aby była ona im przyjazna, a informacje których szukają były łatwe do znalezienia, bez zbędnego zakłopotania czy zniecierpliwienia. Odwiedzający stronę internetową powinni znaleźć to, czego szukają oraz otrzymać to, czego potrzebują.

Udostępnij w mediach

Informacje kontaktowe

Telefon

+48 608 427 296

Email

marek@emarq.pl

Godziny pracy

  • Poniedziałek - Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Adres

ul. Wojska Polskiego,
57-100 Strzelin, Polska